raxi jako velký stojanPro všechny, kdo
ukládají víno ve velkém

Pokud je pro vás víno vášní a věnujete se mu též profesně nebo je pro vás zdrojem podnikání, pak jistě hledáte velkokapacitní řešení, které vám umožní efektivně uskladnit stovky lahví vína na malém prostoru. V tom případě jsou pro vás velké stojany Raxi, určené pro vinotéky a producenty vína, ideální volbou. V našem sortimentu naleznete širokou paletu velkých stojanů - od pojízdných přes patrové až po oboustranné nebo prezentační. Použití těchto velkých stojanů je různé, záleží zejména na konkrétním interiéru, kde bude stojan umístěn, a účelu, kvůli kterému si jej pořizujete. Jeden z našich stálých klientů, majitel společnosti Open Wine Jorge Atisha, je například využívá k uskladnění svých nejlepších vín, tvořících jeho privátní sbírku.

Máme odpověď
na každý požadavek
profesionálů

 • Oboustranné a patrové stojany

  Oboustranné stojany umožňují přístup z přední i zadní strany. Na obou stranách mají plochy pro popis vín. Nejvýše položené lahve jsou ve výši očí. Lze na ně umístit i pult pro zvláštní prezentace.

 • Oboustranné stojany

  Oboustranné stojany umožňují přístup z přední i zadní strany. Na obou stranách mají plochy pro popis vín. Nejvýše položené lahve jsou ve výši očí. Lze na ně umístit i pult pro zvláštní prezentace.

 • Patrové stojany

  Patrové stojany mohou být umístěny u zdi nebo proti sobě, čímž vznikne samostatně stojící prodejní ostrůvek. I zde je svrchní pult pro prezentace.

 • Pojízdné stojany

  Pojízdné stojany umožňují uskladnit velký počet lahví v kompaktní skladovací konstrukci na kolečkách. Tyto stojany nabízíme i ve variantě s jedním patrem, opět i se svrchním pultem pro prezentace.když promluví klient — Jorge atisha

Jorge Atisha je rodák z Chile, milovník dobrého vína a také zakladatel společnosti Open Wine. Stojany Raxi jsou nedílnou součástí jeho podnikatelského příběhu.

Regály Raxi se mi zalíbily na první pohled. Mají pěkný design a jsou také velmi praktické. Z těchto důvodů jsme si je vybrali do naší olomoucké vinotéky Open Wine. Na začátku jsme měli jeden modul, ale jak náš byznys rostl, postupně jsme přikupovali další. Nejvíce nám vyhovovaly ty, co jsou upevněny na stěnách. Ale velmi se nám hodí i ty samostatně stojící, protože potřebujeme ekonomicky využívat celý prostor prodejny.

Rozhodl jsem se nechat si svá nejlepší vína a udělat si z nich svůj soukromý archiv. Tak jsme opět využili stojany Raxi, tentokrát ty velké. Sahají až ke stropu, mají nějakých pět metrů na výšku, takže se na ně dá vylézt jen po žebříku. A právě tam nahoře mám svá nejlepší vína.

Galerie velkých stojanů