Dokonalý z každého úhlu

Stojany Raxi jsou na první pohled unikátní. Čisté, precizně provedené a stylové. Současně jsou také praktické, takže lahve vína jsou v nich bezpečně uloženy. Jsou vyrobeny z trvalých a ušlechtilých materiálů, ošetřených výhradně ekologicky šetrnými prostředky. Přesvědčte se sami a prohlédněte si jeden z našich stojanů ze všech stran. Stačí jeden pohled a pochopíte.

Bezpečí pro vaše poklady

Hloubka stojanů Raxi je větší, než je u podobných typů stojanů obvyklé, a to 300 mm. Tento rozměr zajistí bezpečné uložení vína ve stojanu a zamezí riziku rozbití lahve. Zmíněná hloubka je standardní pro všechny typy Raxi stojanů.

Jeden metr je spousta místa

Víme, že prostor bývá často problém, a mysleli jsme na to. V našich stojanech proto uskladníte až 110 lahví na ploše jednoho metru. Prostorová úspornost stojanů Raxi je vlastností, kterou oceníte zejména, pokud potřebujete uložit větší množství lahví. Ideální pro uskladnění i prezentace vaší sbírky.

Proč Raxi?

Víno, krása a styl patří k sobě

Design nemusí být okázalý ani nepraktický. Designový předmět má být vizuálně zajímavý a současně má sloužit účelu, pro který byl vyroben. Přesně takové jsou stojany Raxi, jejichž precizní a nadčasové provedení z tvrdého dřeva a kovu nic neubírá na jejich funkčnosti.

Variabilita řeší každý problém

Díky stojanům Raxi vás počty nemusejí trápit. Je jedno, jestli potřebujete uložit čtyři lahve nebo třeba tisíc. V naší široké nabídce naleznete stojany pro jakýkoliv počet lahví, od malých stojánků pro pár lahví až po velkokapacitní úložné prostory. Stojany Raxi jsou navrženy tak, že je můžete kombinovat a rozšiřovat podle svých představ. A stále budou vypadat skvěle.

 

Čistý design, který
jen tak neomrzí

Dřevěný hranolek

Hranolky jsou vyrobeny z dokonale opracovaného bukového dřeva. Každý dřevěný díl je ošetřen dvěma vrstvami přírodního vosku.

 

Poctivé materiály,
které něco unesou

Spojovací díl

Spojovací díly jsou vyrobeny z  vysoce kvalitní práškově lakované konstrukční oceli. Každý spojovací dílek zaručuje dostatečnou pevnost a stabilitu i při velkém zatížení.